DayZ

Česká hra DayZ láká nové fanoušky na Free Weekend a akční slevovou nabídku

  • Hrát zdarma lze až do 25. května
  • Základní edice zlevňuje o 40 procent

Herní studio Bohemia Interactive oznámilo speciální DayZ Free Weekend na platformě Steam. V rámci této akce, která probíhá od 21. května až do 25. května, si mohou všichni fanoušci hardcore survival her titul zahrát zcela zdarma.

Pokud hráči budou chtít pokračovat ve hraní i nadále, tak je pro ně připravena slevová akce, během které si mohou základní edici DayZ pořídit o 40 % levněji a DLC Livonia o 20 % levněji. 

Akce platí i pro konzole

Stejnou možnost mají i hráči na konzolích PlayStation 4, kdy je DayZ mezi 13. květnem a 27. květnem součástí PS4 Extended Play Sale. Pozadu ale nezůstanou ani majitelé konzole od Microsoftu a členové služby Xbox Gold mohou stejnou akci využít i pro Xbox One.

O čem je DayZ

V DayZ na hráče čeká rozsáhlý otevřený svět Černarusi, zaplněný nejenom infikovanými nepřáteli, ale hlavně dalšími živými hráči. Ti mohou být smrtelně nebezpeční nebo naopak velmi užiteční – to pokud s nimi utvoříte tým ve snaze o přežití.

Díky rozlehlému světu, perzistentním serverům s mechanikou permanentní smrti a propracovaným herním mechanikám, DayZ nabízí příležitost zažít neskriptovanou hratelnost a zábavu, která je při každém hraní zcela unikátní.

Záleží jen na hráči, jestli se zapojí do napínavých přestřelek, pokusí se navázat přátelství s dalšími hráči na serveru, začne pomáhat nově příchozím přeživším nebo spojí své síly s kamarády a vytvoří tým, který jim pomůže ve snaze přežít v krásném, ale nebezpečném světě.

zdroj: Bohemia Interactive

Total
1
Shares