Samsung One UI 5.0

Češi, žhavte své telefony! Samsung Galaxy S22 dostává Android 13 a One UI 5.0

  • Samsung tentokrát všechny překvapil
  • Pro Galaxy S22 vydal nový Android 13

Tak jsme se konečně dočkali. Jihokorejský Samsung začal distribuovat klíčovou aktualizaci s Androidem 13 a uživatelským prostředím One UI 5.0 pro svou prémiovou řadu telefonů Galaxy S22.


Nepřehlédněte: Design až na prvním místě. Tohle je 5 nejstylovějších telefonů mimo vlajkový segment!


Samsung vydal One UI 5.0 a Android 13

Po měsících testování na vybraném vzorku uživatelů je to tady! O čem hovoříme? Přece o vydání nejnovějšího Androidu 13 pro smartphony série Galaxy S22, tedy modely S22, S22+ a S22 Ultra.

Zajímavé je, že aktualizace je v současné době zpřístupněna pouze pro varianty s čipovou sadou Exynos 2200, které se prodávají i v Česku a na Slovensku. Jinými slovy, Android 13 je prozatím dostupný pouze ve vybraných zemích Evropy.

 

Už jste aktualizovali?

Update má označení S90xBXXU2BVJA a v současné době se šíří v Itálii, Norsku, Španělsku, Švýcarsku a Velké Británii. Ostatní evropské země začnou aktualizaci dostávat někdy v průběhu dnešního dne.

Doufejme, že co nejdříve dorazí i do Česka a na Slovensko. Dostupnost softwaru můžete jako obvykle ověřit v nabídce Nastavení => Aktualizace softwaru a poté zvolte možnost Stáhnout a nainstalovat.

A na co že se vlastně můžete těšit? Korejští vývojáři u aktualizace vyzdvihují zejména customizaci prostředí, vrstvené widgety, které na domovských obrazovkách smartphonů ušetří místo nebo přepracovanou nabídku pro úpravu zvuků a vibrací.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ, zdroj: GizmoChina

Total
0
Shares