Samsung Galaxy Watch6

Češi, radujte se: Je tu nejlepší doba na pořízení Samsung Galaxy Watch6. Ušetříte až 3 tisíce

O šestou modelovou řadu oblíbených Samsung Galaxy Watch je ze strany zákazníků enormní zájem. A rozhodně se není čemu divit. Oproti minulé řadě se totiž dočkaly tučné řádky funkčních i designových vylepšení.


Nepřehlédněte: HONOR s nejlepším displejem a foťákem na trhu. Špičkový Magic5 Pro zlevnil o neuvěřitelných 10 tisíc korun


Vůbec nejvýhodněji pořídíte Samsung Galaxy Watch6 u Mobil Pohotovosti. Nejen, že můžete využít výkupní bonus, který cenu hodinek sníží až o 3 tisíce, ale také si můžete nové Galaxy Watch6 odnést už za pár stovek měsíčně s nulovým navýšením.

Samsung Galaxy Watch6 už za 124 Kč měsíčně

Jak si zajistit tu nejnižší cenu Samsung Watch? Chytré hodinky Galaxy Watch6 se běžně prodávají za 7 490 Kč. Pokud vyměníte jakékoliv starší chytré zařízení (smartphone, tablet, chytré hodinky, herní konzole) právě za nové hodinky Samsung, můžete využít výkupní bonus 2 000 Kč. Galaxy Watch6 40mm vás tak vyjdou na 5 490 Kč anebo na 124 Kč měsíčně.

Ještě vyšší 3tisícový bonus získáte při upgradu na Samsung Galaxy Watch6 Classic 47mm (běžně 10 490 Kč). Výkupní bonus vám cenu sníží až na 7 490 Kč. A to už je slušná cena za tak nadupané hodinky.

Ceny po uplatnění výkupního bonusu:

Veškeré produkty a podmínky akce najdete zde

Samsung Galaxy Watch6
Zdroj: Samsung

Čím víc koupíš, tím větší slevu získáš

A to rozhodně není vše. Chcete-li ze Samsung ekosystému vytěžit maximum a pořídit si ještě nová sluchátka, smartphone nebo třeba tablet, můžete díky kódu “vicegalaxy” výrazně ušetřit. Koupí dvou a více produktů z různých kategorií totiž získáte slevu až 15 % na celý nákup. Stačí v košíku zadat kód “vicegalaxy” a sleva je vaše.

Mrkněte na veškeré Samsung produkty, které můžete mít za super ceny. Najdete je na linku mp.cz/galaxybalicek.

Total
0
Shares