Vivo V23 5G

Češi, pozor! Nejžádanější vivo V23 je teď na našem trhu za absolutně nejlepší cenu

  • Sháníte telefon od společnosti Vivo?
  • V akci jsou nyní hned čtyři modely
  • Ceny dočasně spadly o tisíce korun

Vivo si na začátek školního roku připravilo zajímavé slevy na vybrané telefony. Ceny padly především u levnějších modelů, jenž jsou právě šité na míru školákům a teenagerům, kterým může nový smartphone zpříjemnit návrat do školních lavic. Mobil Pohotovost má vybrané telefony vivo za nejnižší ceny a navíc s tím nejlepším možným dárkem – prodlouženou 3letou zárukou zdarma.


Nepřehlédněte: Vivo X80 Pro RECENZE: Aktuálně nejlepší fotomobil na českém trhu!


Telefony vivo jsou teď suverénně nejvýhodnější

Jednoznačně nejzajímavější sleva padla na jarní novinku vivo V23 5G, který představuje vůbec nejoblíbenější model v portfoliu značky. A není divu, jedná se o skutečně unikátní telefon, protože kromě slušné výbavy a velmi povedeného designu kombinující kov a sklo nabízí ještě speciální záda, která při dopadu UV záření mění barvu. Vivo V23 aktuálně u Mobil Pohotovosti koupíte jen za 9 899 Kč, což je vůbec nejnižší cena na trhu.

Vivo V23
Zdroj: Vivo

Cena nicméně klesla také u dalšího smartphonů vivo, jejichž výčet najdete níže. Levnější je například i vivo Y33s, což je jeden z vůbec nejdostupnějších smartphonů s 8 GB RAM.

V akci s bonusem

Kromě prodloužené 3leté záruky zdarma získáte u Mobil Pohotovosti ke všem telefonům vivo také 5% bonus k výkupní ceně. Ten můžete snadno uplatnit, pokud vyměníte svůj starý smartphone za nový. I díky tomu vás vivo V23 5G může vyjít třeba na 7 190 Kč, anebo 306 Kč měsíčně.

Vivo Y33
Zdroj: Vivo

Zdroj náhledové fotografie: Vivo, zdroj: MP.CZ

Total
0
Shares