Xiaomi, telefon

Češi, poslední šance! Brutální slevy na telefony a příslušenství Xiaomi už jen do neděle

  • Xiaomi přichází s brutálními slevami!
  • Výrazně levněji je možné pořídit nadupané telefony nebo elektrokoloběžky

Tradiční svátek pořádných jarních slev Xiaomi končí už tuto neděli 14. května. Zbývá tedy už jen několik málo posledních dnů k nákupu vybraných smartphonů, elektrokoloběžek, sluchátek nebo vybavení pro chytrou domácnost za super ceny. Pokud už dlouho pokukujete po nějakém produktu od Xiaomi, nepromarněte tuto příležitost. Zároveň můžete využít exkluzivní možnost předobjednávky novinky Xiaomi 12S za ještě výhodnější cenu.


Nepřehlédněte: Poco F5 a F5 Pro: V hlavní roli brutální výkon. Pouze do neděle se zvýhodněním až 3 500 Kč 


Tříletá záruka na smartphony zdarma

Slevy v řádu několika tisíc padly na celou populární řadu Xiaomi 13. Další tisíce ušetříte i na Redmi Note 12 a Redmi 10. Jak můžete vidět níže v souhrnném výčtu produktů a slev, Xiaomi zlevnil telefony napříč všemi cenovými kategoriemi. Je tedy jen na vás, zda preferujete nabušená děla nebo hledíte na poměr cena/výkon. Ke všem vybraným akčním telefonům navíc dostanete tříletou záruku zcela zdarma.

Využít také můžete super akce v Mobil Pohotovosti. Tady vám totiž přidají k výkupu stávajícího zařízení bonus až 3 tisíce korun. V takovém případě vás třeba vlajkovka Xiaomi 13 Pro vyjde jen na 24 490 Kč (původně 31 499 Kč). A to už je teda parádní slevička.

Ceny telefonů po odečtení slev a výkupních bonusů:

Kompletní akční nabídku telefonů Xiaomi naleznete zde

Xiaomi Scooter
Zdroj: Xiaomi

Příslušenství pod palbou slev

Neméně zajímavé slevy padly i na příslušenství. Tučný balík ušetříte především na elektrokoloběžkách, ze kterých se stal v poslední době totální hit. Na té nejlepší Electric Scooter 4 Pro ušetříte rovných 5 tisíc.

Zlevněné příslušenství:

Kompletní nabídku všech akčních produktů naleznete zde

Xiaomi Band
Zdroj: Xiaomi
Total
0
Shares