Windows 11

Červnová nabídka plná překvapení dorazila na Huawei.cz. Za hubičku jsou telefony, tablety či sluchátka

  • Slevy nejsou vůbec skromné
  • Zlevňují telefony, tablety nebo chytré hodinky
  • Cena spadla i u sluchátek FreeBuds 3

Huawei spustil na svém e-shopu nabídku Lahodný červen plný překvapení. Dvoutýdenní akce, ve které zákazníci zakoupí prémiové produkty tohoto výrobce, bude trvat až do 15. června.

Zákazníci se mohou kromě výrazných slev těšit i na dárky k nákupu. Nalákat chce firma především na lifestylové telefony Y5p a Y6p pro mladé. Zajímavé je i trio produktů MatePad Pro s klávesnicí a M-pencil za 15 999 Kč, kde ušetříte 6 398 Kč.

Na své si přijdou i sportovci

Huawei chce potěšit i všechny sportovní nadšence, a proto je červnová nabídka výrazně zaměřena na obě generace chytrých hodinek GT, které nabízí dlouhou výdrž baterie.

Speciální červnová nabídka od Huawei

Pokud si zákazník chce pořídit jiný produkt mimo nabídku, stačí se přihlásit k odběru Newsletteru, díky kterému získá slevový kupón v hodnotě 150 Kč na všechny produkty.

Za hubičku jsou i FreeBuds 3

Od 3. června mohou zákazníci zakopit chytrý telefon P30 Pro s pouzdrem s krystaly Swarovski, které potěší každou moderní ženu. Těšit se mohou i na P30 lite v barvě Pearl White se slevou 698 Kč (6 499 Kč) či nadupaná sluchátka FreeBuds 3, které zlevnila na 3 799 Kč (ušetříte 1739 Kč).

Zdroj náhledové fotografie: Windows / Unsplash

zdroj: Huawei

Total
12
Shares