Čekání je u konce. Nové iPhony 12 jsou v prodeji. Poptávka je vysoká

  • Apple začíná prodávat iPhone 12 a iPhone 12 Pro
  • O novinky je enormní zájem
  • iPhone 12 Pro často není skladem

Dnes se začaly v zahraničí i tuzemsku oficiálně prodávat dva nové jablečné telefony od společnosti Apple. iPhone 12 a 12 Pro jsou vůbec nejvýkonnější smartphony, jaké kdy americký technologický gigant vyrobil.

Společnost Apple představila během nedávné konference hned čtyři nové smartphony, ale do prodeje dnes nicméně vstupují pouze dva z nich, a to modely iPhone 12 a iPhone 12 Pro. iPhone 12 Mini a větší 12 Pro Max si musí počkat do 13. listopadu.

Cena základního modelu iPhone 12 s úhlopříčkou 6,1 palce v České republice začíná od 24 990 Kč. Verze Pro se prodává od 29 990 Kč a má stejnou úhlopříčku jako základní varianta, tedy 6,1 palce.

iPhone 12
iPhone 12 v AppStore | foto: vlastní

Kdo si některý z telefonů, které jsou od dnešního dne v prodeji, nepředpobjednal, bude mít problém s jejich dodáním. Zájem je jako už každoročně enormní a dodací lhůty se povážlivě protahují.

Například na oficiálním e-shopu Applu je datum dodání stanoveno mezi 10. do 18. listopadem a s vyšší poptávkou se bude čekání prodlužovat. Závěrem dodejme, že všechny přístroje z nové řady iPhone 12 jsou schopny využívat mobilní sítě páté generace (5G).

Total
1
Shares