Bezdrátová špuntová sluchátka True Wireless Earbuds jsou v Česku. Cenu drží proklatě nízko

  • Honor Choice TWS Earbuds jdou do prodeje
  • Cena je stanovena na 899 Kč

Honor Choice je nové portfolio loT produktů, které vyvinula čínská značka společně s vybranými předními výrobci v oboru. Jako první ochutnávka z nové série přichází bezdrátová sluchátka True Wireless Earbuds s dlouhou výdrží na jedno nabití.

True Wireless Earbuds jsou špuntová sluchátka, která mají 7mm reproduktory a s dalšími zařízeními se spárují díky technologii Bluetooth 5.0. Uživatelům by měla umožnit nepřetržité streamování hudby po dobu až šesti hodin a na jedno nabití si lze užít až čtyři hodiny nepřetržitého hovoru. Lehké nabíjecí pouzdro dokáže zajistit až tři plná nabití. To znamená až 18 hodin zábavy.

True Wireless Earbuds | foto: Honor

Sluchátka se však nechlubí jen dobrou výdrží, ale také elegantním designem. Jejich tvar je okopírovaný od slavnějších Apple AirPods Pro, takže by měla do uší dobře padnout. Navíc jsou odolná proti vodě a prachu s certifikací IP54, ani lehký deštík by je tedy neměl rozházet.

Samozřejmostí je intuitivní dotykové ovládání, podpora hlasového asistenta či technologie potlačení šumu, kterou oceníte během telefonování v hlučnějším prostředí.

Bezdrátová sluchátka Honor Choice TWS Earbuds jsou právě teď k dostání u českých prodejců za 899 Kč.

Total
1
Shares