Bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i od Huawei jsou tu. Známe českou cenu

  • Odolnost vůči potu a výdrž až 14 hodin
  • Funkce aktivního potlačení okolního hluku
  • Česká cena je stanovena na 2 799 Kč

Huawei začal počínaje dnešním dnem nabízet nová bezdrátová sluchátka FreeBuds 3i s aktivním potlačením okolního hluku (ANC) a designem, který perfektně padne do ucha a snižuje nechtěné zvuky okolí. Zatím je nabízí pouze v bílé, ještě tento měsíc však svou nabídku obohatí o černou variantu.

Výdrž se vyšplhá až na 14 hodin

Kompaktní design a nízká hmotnost jsou zárukou velmi snadné mobility sluchátek a snadno přenosné pouzdro zároveň poskytuje i možnost je nabít a tím značně prodloužit výdrž.

FreeBuds 3i | foto: Huawei

Jedno nabití baterie by mělo stačit na 3,5 hodiny provozu sluchátek. Prostřednictvím nabíjecího pouzdra je možné provést až čtyři nabíjecí cykly a dostat se tak až na celkových 14 hodin poslechu hudby. V případě telefonních hovorů pak na 10,5 hodiny, anebo také na 2,5 hodiny volání.

FreeBuds 3i se spoléhají na 10mm dynamické měniče a dva mikrofony směřující ven, které jsou určeny k detekci a snížení hluku větru a okolního hluku, a to dle výrobce až o 32 decibelů. Třetí mikrofon směřující dovnitř pak zlepšuje kvalitu zvuku během hovorů.

FreeBuds 3i | foto: Huawei

S nástavci do uší a ochranou proti potu

Sluchátka se dodávají s vyměnitelnými silikonovými nástavci v různých velikostech – všichni si tedy najdou tu správnou velikost nástavců. Ta dále pomáhá s potlačováním hluku dokonce i pasivně. Kromě toho FreeBuds 3i jsou odolné i vůči potu a vodě podle třídy ochrany IPX4.

Sluchátka jsou na českém trhu dostupné v bílé barvě. Černá verze dorazí do Česka v průběhu června. Huawei FreeBuds 3i si můžete pořídit za doporučenou cenu 2 799 Kč s DPH.

zdroj: Huawei

Total
1
Shares