Asus ZenFone 8

ASUS oznámil, kdy vydá Android 12 pro telefony Zenfone 8, Zenfone 7 a řadu ROG Phone

  • ASUS oznámil, kdy zpřístupní nejnovější Android
  • Kdy se aktualizace dočkají telefony Zenfone 8, Zenfone 7 a ROG Phone?

Společnost ASUS prostřednictvím tiskové zprávy uveřejnila harmonogram vydávání operačního systému Android 12 pro chytré telefony Zenfone 8, Zenfone 7 a herní telefony řady ROG Phone.


Nepřehlédněte: Máte Asus Zenfone 8? Zapojte se do testování Androidu 12


ASUS šlápne na plyn. Pracuje na aktualizaci

Pro řadu Zenfone 8 bude kýžená aktualizace dostupná velmi brz-y. Výrobce uvádí prosinec letošního roku, což je skvělá zpráva. V prvním čtvrtletí příštího roku bude následovat update pro herní děla ROG Phone 5 a 5s. Upgrade pro řadu Zenfone 7 a ROG Phone 3 se pak očekává v průběhu první poloviny roku 2022.

Aktualizace na Android 12 se bude týkat modelů Zenfone 8, Zenfone 8 Flip, Zenfone 7, Zenfone 7 Pro, ROG Phone 5, ROG Phone 5 Ultimate, ROG Phone 5s, ROG Phone 5s Pro, ROG Phone 3 a ROG Phone 3 Strix Edition.

Android 12 pro chytré telefony ASUS ZenFone se blíží
Android 12 pro chytré telefony ASUS Zenfone se blíží | foto: ASUS

Jaké změny aktualizace přinese?

Zásadní update pro telefony ASUS přinese hlavní funkční změny představené v oficiální verzi systému Android 12 a dále také nabídne vylepšené funkce pro správu baterie a optimalizace výkonu. A dále ASUS slibuje i snadnější navigaci, zjednodušené ovládací panely, zvýšenou viditelnost pro lepší ovládání a více možností přizpůsobení.

Nejnovější Android 12 pro chytrý mobil ZenFone 8 je už několik týdnů v testování. Firma začátkem října spustila beta test, který pomůže identifikovat a opravit chyby na základě zkušeností uživatelů předtím, než bude v prosinci vydán finální software.

Total
0
Shares