Rog Phone II

Herní Asus ROG Phone 5 bude představen za 19 dní

  • Asus maká na novém herním telefonu
  • ROG Phone 5 dostane nejvýkonnější procesor současnosti – Snapdragon 888
  • Lákat bude i na baterii s 6 000 mAh a sekundární displej na zadní straně

Dlouho se věřilo, že nový herní telefon od Asus ponese označení ROG Phone 4. Vše je ale  nakonec jinak a do obchodů novinka doputuje jako ROG Phone 5. Nejnovější zpráva se týká toho, kdy dojde k odhalení telefonu široké veřejnosti. Výrobce na svých oficiálních stránkách oznámil, že premiéra nové herní bestie proběhne 10. března ve 12:00 středoevropského času.


Původní článek z 21.1 (09:18)

Asus je nepochybně jedna z nejdravějších ryb v herním rybníce. Díky vlastní značce Republic of Gamers (ROG) má mezi uživateli opravdu skvělou pověst. Úspěch, kterého se mu podařilo dosáhnou na poli počítačů, notebooků a nejrůznějších propriet nebo doplňků, se snaží zopakovat i v segmentu herních telefonů.

Další herní telefon na obzoru

Ten je pořád relativně nový a obecně vzato, nikdo z největších producentů se do něj stále dvakrát nehrne. Tu a tam se sice objeví nějaká nekompromisní bestie, ale vážně se těší velké pozornosti? Odpovíme za vás: tak napůl. Tchajwanský výrobce to ale vidí jinak a údajně právě teď maká na další generaci oblíbené řady ROG Phone.


Psali jsme: Asus ZenFone 6 získává nový Android 11, dostal přednost před letošním top modelem


ROG Phone 4 poprvé naživo?

Tuto tezi pře malou chvílí podpořil i „nechtěný“ únik záhadného telefonu, kterým nejspíš není nikdo menší než nový ROG Phone 4. A z toho, co máme k dispozici, se dá usuzovat, že se dočkáme i designového návratu ke kořenům. Oproti loňské verzi má totiž ostřejší rysy, a to rozhodně kvitujeme. Na nějaké závěry je však ještě příliš brzo, tak se nechme překvapit.

Total
40
Shares