Asus ZenFone 8

Asus chystá nekompromisní konzoli do kapsy: Snapdragon 8+ Gen 1, 18 GB RAM a půlterabajtová paměť

  • Asus ROG Phone 6 dorazí v červenci
  • Dostane Snapdragon 8+ Gen 1 a 18 GB RAM
  • Parádní je i další výbava

Asus ROG Phone 6 (Ultimate) se kvapem blíží, což ostatně na oficiálních stránkách potvrdil i samotný výrobce. A jak se zdá, populární tchajwanský brand opět přivede Republice hráčů pořádnou herní mašinu.

Asus bude trhat asfalt

Telefon naváže na vloni představený ROG Phone 5s, tj. nabídne nekompromisní výkon i výbavu. Pojďme si spolu poskládat mozaiku z toho, co doposud víme.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Asus ROG Phone 5s (Pro)
ilustrační, foto: Asus, tisková zpráva

ROG Phone 6 bude osazen 144Hz 6,78palcovým AMOLED displejem s Full HD+ rozlišením a 540Hz případně 720Hz odezvou na dotyk. Hnacím motorem bude nejnovější vlajkový procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 doplněný o 18 GB RAM a 512 GB (UFS 4.0) ROM.

Za zmínku dále stojí nové vylepšené chlazení, baterie s kapacitou 6 000 mAh a (tentokrát) s podporou 120W nabíjení, USB-C 3.1, USB-C On-the-go nebo parádní stereo reproduktor.

Stran fotoaparátů to nikdy žádná hitparáda nebyla a letos tomu nebude jinak. Očekává se použití 64Mpx primárního snímače, 13Mpx ultra-širokoúhlého a 5Mpx makro objektivu. Premiéra je ohlášena na 5. července ve 14:00 hod. středoevropského času.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares