Apple začal prodávat dvoje nové chytré hodinky. Watch Series 6 začínají na 11 490 Kč

  • Apple začal prodávat chytré hodinky Watch Series 6 a Watch SE
  • K prvním zákazníkům dorazí za 4 až 6 dnů
  • Watch SE mají cenu 7 990 Kč
  • Vyspělejší Watch Series 6 koupíte od 11 490 Kč

Společnost Apple nakonec na úterní keynote nepředstavila nové telefony iPhone. O zajímavé produkty ale rozhodně nouze nebyla. Dočkali jsme se například premiéry dvojice nových chytrých hodinek, kdy vedle špičkového modelu Watch Series 6 byla odhalena i odlehčená varianta Watch SE. Obě novinky se přitom v pátek začaly oficiálně prodávat.

Levnější model startuje na částce 7 990 Kč, zatímco Watch Series 6, který se chlubí těmi nejlepšími dostupnými technologiemi, se v závislosti na velikosti a použitém řemínku prodává od 11 490 Kč. Apple uvádí doručení mezi 4 až 6 pracovními dny.

Watch Series 6 | foto: Apple

Oba modely vapadají podobně jako předchůdci, ostatně žádná dramatická změna v designu se od Applu ani nečekala. Hlavní změnou je nasazení moderního čipu Apple S6, který nabízí vyšší výkon než starší hardware.

Tělo hodinek je i tentokrát vyrobeno ze 100% recyklovaného hliníku a samotný operační systém zde reprezentuje nejnovější platforma WatchOS 7. Ta přináší nové ciferníky i softwarové vychytávky, které používání hodinek usnadňují.

Total
6
Shares