Apple Watch Ultra 2. generace

Apple Watch Ultra 2. Snová třídenní výdrž, praktické gesto a superjasný displej

  • Poslední novinkou, kterou americký gigant Apple včera uvedl, byly vlajkové hodinky Watch Ultra 2
  • Ty přináší vlastně ještě méně novinek než Series 9, stojí ale 22 990 Kč včetně DPH

Nepřehlédněte: iPhone 15 oficiálně: Lákavá cena a výbava inspirovaná špičkovým iPhonem 14 Pro


Nadupané Apple Watch Ultra 2: Výdrž, velký displej a gesto poklepáním

Někteří tipéři a spekulanti dokonce ani neočekávali, že Apple ukáže nové hodinky Watch Ultra 2. Stalo se tak, i když jde jen o lehkou inovaci, nic zásadního.

Nové hodinky Ultra 2 přináší velký 49mm displej se svítivostí 3 000 nitů. Nechybí nový čipset S9 SiP, který umožňuje ovládání jednou rukou pomocí velmi šikovného gesta poklepání. Stačí poklepat ukazováčkem o palec a okamžitě můžete přijmout hovor (nebo jej ukončit), prohlížet ciferník nebo vypnout otravně vyzvánějící budík.

Zůstává i perfektní 72hodinová výdrž a masivní odolnost před extrémními podmínkami: Ultra 2 zvládnou až 500 metrů pod hladinou moře nebo hory a pahorky v nadmořské výšce 9 000 metrů – to udělá radost každému dobrodruhovi.

Úplně nové jsou potom některé barvy vybraných řemínků, ať už jde o alpský tah, trailový tah nebo oceánský řemínek. Ty si však můžete pořídit i samostatně ke svým stávajícím Ultrám, nebo k jiným chytrým hodinkám Apple Watch.

Cena a dostupnost

Apple Watch Ultra druhé generace si můžete předobjednat od dnešního dne a k mání budou pak v pátek 22. září. Prodávají se pouze v jedné variantě, která podporuje eSIM i Wi-Fi (GPS) a vyjde na 22 990 Kč včetně DPH.

Zdroj náhledové fotografie: Apple, zdroj: Apple

Total
0
Shares