chytré hodinky Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7: ostré hrany, větší displej, nové funkce

  • Apple Watch Series 7 o sobě dávají znovu vědět
  • Svoji premiéru by si měly hodinky odbýt spolu s iPhony 13
  • Přinášíme další informace!

Apple Watch Series 7 představují už sedmou generaci oblíbených chytrých hodinek, které v podstatě definovaly tento čím dál oblíbenější segment nositelné elektroniky. Jaké budou a na co všechno se můžete těšit? Tady máme sumář těch nejzajímavějších novinek, které jsou momentálně na internetu k mání.

Apple Watch Series 7 – Nové, staré

První změnou bude nepochybně vzhled. Apple design hodinek sjednotí s iPhony 12, respektive iPhony 13. Tělo smartwatch bude mít znovu minimalistické, zato ostřejší a plošší kontury. A pokud jsou odhady, se kterými přispěchal online magazín The Verge, pravdivé, letos se dočkáme i většího displeje. Konečně!


Nepřehlédněte: iPhone 13 bude o pár tisíc korun dražší, Apple za to nemůže


Apple Watch Series 7
Apple Watch Series 7 | foto: Jon Prosser

Další obměny se dočká samo sebou i procesor. Mělo by jít o čipset s označením S7, který zajistí vyšší výkon, nižší spotřebu a bude klíčovým elementem v souvislosti s celou řadu novinek, které Apple chystá. Mimo klasické měření tepu, hladiny kyslíku v krvi a dalších funkcionalit by Apple Watch Series 7 měly být schopné změřit i cukr, tudíž suplovat glukometr, který používají diabetici.

Glukometr na ruce? No jasně!

O této novince už se sice nějakou dobu mluví i s souvislosti s firmou Rockley Photonics, která se typově na podobné senzory specializuje, ale jak daleko je tento záměr dotáhnutý do konce se určitě dozvíme u příležitosti slavnostního představení již za dva týdny.

Total
3
Shares