Apple Watch Series 7

Apple Watch Series 7 mají problémy s nabíjením! Aktualizace je na cestě

  • Apple Watch Series 7 sužuje problém
  • Uživatelé hlásí problém s nabíjením
  • Na vině je nejspíš update WatchOS 8.5 

Aktualizováno 1. 4. 2022

Populární PhoneArena v tento okamžik informuje, že v žádném případě nešlo o subjektivní pocit několika jednotlivců. Apple o problému s nabíjením hodinek věděl a do oběhu vypouští opravný balíček.


Původní článek z 31. 3. 2022

Apple Watch Series 7 reprezentují už sedmou generaci oblíbeného doplňku, který v podstatě definoval nebývale populární segment chytrých hodinek. A nutno dodat, že pokud používáte iPhone a další Apple produkty, jde de facto o jediné smartwatch, které fungují naprosto spolehlivě.

Apple Watch Series 7

Už po loňské zářijové premiéře však bylo nad slunce jasné, že původně avizovaná radikální změna designu se nekoná. Přesto v jedné věci predikce nelhaly: displej hodinek se nejen opticky, ale i prakticky zvětšil a je na něj radost pohledět.


Nepřehlédněte: Češi pozor! WhatsApp ukončuje podporu na těchto telefonech


Apple Watch Series 7
Zdroj: Apple

Potíže s nabíjením

Tyto smartwatch jsou navíc doslova k prasknutí až po strop napěchovány ohromným množstvím nejrůznějších funkcí a udělátek. Přesto se občas chybička tu a tam vloudí. Jak informuje XDA Developers, hodinky po aktualizaci sužuje otravný problém v souvislosti s nabíjením.

Server se přitom odvolává na širší skupinu uživatelů. Ta tvrdí, že po nedávné aktualizaci, přestalo fungovat rychlé nabíjení. Zatímco Apple na podporovaných nabíječkách garantuje dobíjení z 0 na 85 procent za necelých 45 minut, nově je to přibližně 5 % za hodinu. Zaznamenali jste tuhle patálii na svých Apple Watch také?

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva Apple (ilustrační)

Total
8
Shares