Apple Watch

Apple Watch Series 7 půjdou do prodeje už za 2 týdny

  • Apple Watch Series 7 měly premiéru v září
  • Design doznal menších změn, displej je větší
  • Brousíte si na hodinky zuby? Čtěte pozorně!

Apple Watch Series 7 reprezentují už sedmou generaci oblíbeného doplňku, který v podstatě definoval nebývale populární segment chytrých hodinek. A nutno dodat, že pokud používáte iPhone a další Apple produkty, jde de facto o jediné smartwatch, které fungují naprosto spolehlivě.

Apple Watch Series 7 staré i nové

Původně avizovaná radikální změna designu se letos nekoná. Ale v jednom predikce nelhaly: displej hodinek je větší, dosahuje takřka až k okrajům. Apple Watch Series 7 budou k mání ve velikostech 41 a 45 milimetrů a dobrou zprávou je, že můžete použít i stávající řemínky z předchozích řad.


Nepřehlédněte: iPhone 14: bez mini verze, výřezu a s novým designem


Apple Watch Series 7
Pokud už novinku vyhlížíte, možná přijde už brzy

K dispozici je také celá řada nových funkcí, rychlejší dobíjení a nesmí chybět nejnovější operační systém WatchOS. Cena v Česku? Neoficiálně něco málo pod 9 tisíc korun. Dostupnost? Tak tady už je to horší. Krátce po premiéře se objevily zprávy, že díky omezenému množství, se do prodeje dostanou až na konci podzimu.

Do prodeje už v říjnu?!

A teď to přijde! Populární a docela přesný tipér Jon Prosser se nově nechává slyšet, že smartwatch zamíří do předprodeje už 8. října! A o týden později by měly být volně dostupné u oficiálních partnerů. Jestli se stejný scénář chystá i pro náš trh, ale v tento okamžik netušíme.

Total
0
Shares