Apple Watch 7

Apple Watch 7 nebo nové auto? Cena hodinek v limitované edici je šílená!

  • Apple Watch 7 dostaly facelift
  • Postaral se o něj ruský Caviar
  • Za hodinky chce i 600 000 Kč

Na extravagantní a setsakramentsky drahé výtvory klenotníka Elijaha Giacomettiho, zakladatele italsko-ruské značky Caviar zaměřující se především chytré telefony, jsme si už docela zvykli. A ani jeho nejnovější počin rozhodně nebude výjimkou. O co jde?

Jen pro „horních deset“

Egocentrický brand si totiž vzal na paškál Apple Watch 7 a představil přímo opulentní edici pro nejmovitější. Chytré hodinky jsou k mání v několika variacích: a) Moon, inspirovanou americkým designérem Gustavem Youngem, b) Rivets, jež sází na ryze industriální vzhled.

Že se na materiálu, zpracování a šperkařskému umu nešetřilo je při pohledu na tyto Apple Watch 7 jasné už na první dobrou. S tím jde však ruku v ruce cena, která je v některých případech doslova astronomická.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Apple Watch 7
Zdroj: Caviar

Apple Watch 7 za 600 000 Kč

Například za verzi Night Moon si Caviar neváhá říct o v přepočtu 75 tisíc korun. Pozor, to je de facto o startovací cenu, protože ostatní mutace jdou v tomto směru mnohem dál.

Takové provedení Golden Moon (hodinky jsou pokryté 18karátovým zlatem, nechybí drobné detaily nebo řemínek z krokodýlí kůže) v limitovaném setu osmi kusů stojí 26 630 amerických dolarů, což je levou zadní přes 600 tisíc korun. No nekup to!

Zdroj náhledové fotografie: Caviar, oficiální fotogalerie

Total
0
Shares