iPhone 14 Pro

Apple v problémech? iPhone 15 má další nepříjemnou chybu, odlepuje se mu zadní kryt

  • iPhone 15 má další problém, odlupuje se mu zadní kryt
  • Na internetu se ozvalo hned několik uživatelů 

Málokterý chytrý telefon je po svém uvedení do prodeje bez chyb a problémy bohužel provázejí i iPhone 15. Uživatelé si stěžují zejména na nadměrné zahřívání a rychlé vybíjení. Objevily se také zprávy o „vypalování“ displeje. Vypalování je problém spojený s displeji založenými na technologii OLED. Tento jev nastává, když je určitý obraz nebo prvek zobrazený na obrazovce po delší dobu, což způsobuje, že se tento obraz stává trvalým a je stále viditelný, i když je zobrazeno něco jiného. Nyní se ke všem těmto neduhům přidává další.


Nepřehlédněte: Senzační objev: Vědci NASA našli neviditelnou galaxii. Celou dobu ji měli přímo před očima


iPhone 15 trápí problémy

V poslední době se název iPhone skloňuje podezřele často. A rozhodně to není myšleno zcela v dobrém. Smartphony řady iPhone 15 provází nejrůznější negativní symptomy a teď se objevil další závažný problém: Zdá se, že se zadní strana telefonů samovolně „odlupuje“. 

Spekuluje se, že to má co do činění s lepidlem, které se používá k zafixování zadní části, a změnou konstrukce, díky které lze zadní stranu u iPhonů 15 snadněji vyměnit. Zatímco dříve se musely „vnitřnosti“ iPhonu přenést do zcela nového těla, u novinek je možné vyměnit pouze zadní desku.

Lidé o svých zkušenostech s odlepováním zadní strany píší na sociálních sítích. „Připadá mi, jako by celá zadní strana byla samolepka, která se za chvíli odlepí,“ uvedl jeden muž na diskuzním fóru Reddit.

iPhone 15
Zdroj: mr_rakue / Reddit

Telefon mu v krámě vyměnili

Jiný uživatel, který na stejné platformě vystupuje pod přezdívkou JDT33658, napsal, že když se u něj objevil stejný problém, Apple mu telefon na místě vyměnil. Dodal, že mu zaměstnanci v Apple Storu řekli, že lepidlo, které se používá k uchycení zadní strany, nebylo aplikováno správně a z toho důvodu se kryt začal odlepovat.

Zatím jde o maximálně desítky případů, tedy problém s odlepováním zadní části naštěstí není plošný. O tom, že jde o komplikaci, však není třeba diskutovat. Něco takového by se stávat nemělo, zvlášť u telefonů za dvacet a více tisíc korun. 

Zdroj náhledové fotografie: Thai Nguyen / Unsplash, zdroj: Reddit

Total
0
Shares