iPhone 14 Pro

Apple v Česku zlevňuje! Cena iPhone 14 Pro brutálně klesla, ušetříte několik tisíc

  • Pokukujete po iPhonu 14 Pro?
  • Právě teď je absolutně nejlevnější!

Peklo zamrzlo. Populární iPhone 14 Pro a 14 Pro Max vůbec poprvé padly do slev. A to ne do jen tak ledajakých, ušetříte až 6 500 Kč. Slevu teď totiž můžete kombinovat s bonusem k výkupní ceně a dostat se tak na nejnižší možnou cenu. Navíc na nový iPhone získáte ještě prodlouženou záruku na 3 roky zcela zdarma, tedy dárek v hodnotě několika tisíc.


Nepřehlédněte: Svět se směje: Rusové s velkou pompou představili počítač Bobr. Má výkon jako průměrný telefon


Nejvyšší možnou slevu a 3letou záruku na iPhony 14 získáte jedině u Mobil Pohotovosti. Pouze tam jsou iPhony 14 Pro a 14 Pro Max k mání za nejnižší ceny mezi českými autorizovanými prodejci, a navíc k nim dostanete dvoutisícový bonus, který navýší výkupní cenu vašeho stávajícího zařízení. Stačí tedy přinést na výkup starý smartphone, tablet, chytré hodinky, MacBook nebo herní konzoli a bonus je váš.

Ceny po slevě a uplatnění bonusu:

iPhone 14 Pro
Zdroj: Apple

iPhone 14 Pro jen za 95 Kč měsíčně

Právě díky slevě a bonusu teď může být iPhone 14 Pro váš za pouhých 95 Kč měsíčně. To vše díky revoluční službě Dopředný výkup, která je na českém a vlastně i evropském trhu naprostý unikát. V Mobil Pohotovosti vám totiž už teď od ceny nového telefonu odečtou jeho budoucí hodnotu po 26 měsících používání. Navíc ještě odečtou výkupní hodnotu vašeho starého zařízení včetně bonusu. Zbytek rozdělí na splátky. Více o tom, jak přesně služba funguje, se dozvíte na mp.cz/dopredny-vykup.

Zdroj náhledové fotografie: Apple

Total
0
Shares