Apple iPhone 13

Apple ukáže nový iPhone 13 už příští týden

  • Apple všechna esa z rukávu ještě nevytáhl, chystá další velkou tiskovku
  • 14. září ukáže nový iPhone 13 a hodinky Apple Watch Series 7

Společnost Apple konečně přestala napínat své fanoušky a oznámila konání své další tiskové konference, konat se bude již příští týden. Dle očekávání by na nové slavnostní akci měla ukázat nové telefony iPhone 13.


Nepřehlédněte: Megaprůšvih?! Apple Watch Series 7 budou jen pro vyvolené


Jak šel s Applem letos čas

Společnost Apple již v dubnu ukázala světu na tradiční tiskovce nový iPad Pro, nový iMac, fialový iPhone 12, Apple TV 4K a chytrý přívěsek Apple AirTag. V červnu si pak premiéru odbyl operační systém iOS 15, iPadOS 15, macOS Monterey a watchOS 8. Co dalšího Apple ukáže, bude jasné již v úterý 14. září.

Upoutávka společnosti Apple na premiéru nových iPhone 13
Upoutávka společnosti Apple na premiéru nových iPhone 13 | foto: Apple

iPhone 13 zmenší výřez a dostane lepší displej

Spekuluje se, že bychom se měli dočkat představení nové řady telefonů iPhone 13, která bude zahrnovat malý 5,4palcový iPhone 13 mini, dále dvojici 6,1palcových modelů iPhone 13, resp. iPhone 13 Pro a 6,7palcový iPhone 13 Pro Max. Z novinek ve výbavě se nejčastěji zmiňuje menší výřez, rychlejší 5G a 120Hz Promotion LTPO displej (zřejmě ale jen u Pro modelů). Kromě telefonů si premiéru střihnou i chytré hodinky Apple Watch Series 7 s větší displejem a několika novými funkcemi.

Jako už tradičně i tentokrát Apple vybraným médiím poslal oficiální pozvánku, aby je navnadil. Pozvánka na nadcházející keynote je však o poznání strozejší, protože nenabízí žádný slogan, ale obsahuje pouze čas a datum a odkaz, kde bude vysílát stream (apple.com).

Total
1
Shares