iPhone 12 Pro Max

Apple odstartoval předobjednávky iPhonu 12 Mini a 12 Pro Max!

  • Apple dnes ve 14 hodin spustil předprodej svých dvou nových iPhonů
  • Jde o malý kompaktní iPhone 12 Mini a naopak velký iPhone 12 Pro Max
  • Na klasický model iPhone 12 a vylepšenou verzi 12 Pro se dostalo již minulý týden

Objednávejte, dokud je co

Jak Apple slíbil, tak také koná. Dnes, tedy v pátek 6. listopadu spouští předprodej svých dvou zbylých iPhonů z řady 12. Základní model 12 a vlajkový 12 Pro se začaly prodávat již minulý pátek, nyní je na pořadu start předprodeje dua 12 Mini a 12 Pro Max. Ostrý začátek prodeje bude následovat příští pátek, ergo 13. listopadu.

iPhony jsou pověstné tím, jak rychle se z virtuálních polic e-shopů odporoučí k nenasytným zákazníkům. Máte-li o novinky zájem, doporučujeme učinit nákup hned dnes, jinak se může stát, že budete čekat klidně i měsíc, ne-li déle.

iPhone 12 Pro Max
iPhone 12 Pro Max | foto: Apple

Výkonný kompakt i obr

Model s označením iPhone 12 Mini láká na 5,4palcový OLED displej s Full HD+ rozlišením, výkonný čipset Apple A14 Bionic, duální fotoaparát, 3D čtečku obličeje Face ID, bezdrátové nabíjení a samozřejmě i 5G. Chybět nesmí ani osobitý operační systém iOS v aktuální verzi 14.2.

Jeho souputník v předprodejích je iPhone 12 Pro Max. To je absolutní vlajková loď, která oproti zakrslému Mini nabízí velký 6,7palcový displej s keramickým krytím, trojitou fotosestavu s 2,5× optickým zoomem a pochopitelně také 5G.

Zřejmě největším rozdílem mezi oběma novými jablky je však cena. Zatímco maličký iPhone 12 Mini startuje na 21 990 Kč za 64GB variantu, 12 Pro Max vyjde v základní 128GB verzi na 33 990 Kč včetně DPH.

Telefony jsou k mání v předprodeji ode dnešních 14 hodin a to u vašich oblíbených prodejců, stejně tak jako na oficiálním e-shopu společnosti Apple.

Total
0
Shares