Apple iPhone 14

Apple dostává od uživatelů pěkný kartáč. iOS 15.4 „dojí“ iPhone jako nikdy

  • Apple vypustil novou aktualizaci
  • Jde o update iOS 15.4
  • I tentokrát ne zcela bez komplikací
  • iPhone má problémy s výdrží

Pokud patříte mezi uživatele telefonů s ikonickým vykousnutým jablíčkem, pak už víte, že Apple tento týden do oběhu vyslal nejnovější aktualizaci iOS 15.4. Ta nabízí nejen několik dílčích vylepšení na systémové úrovni, ale například rozšiřuje možnosti odemčení zařízení skrze Face ID s rouškou, objevují se nová emoji atd.


Nepřehlédněte: Ukrajina čelí dalšímu náporu hackerů! Má v tom prsty Čína, varuje Google


Půldenní iPhone?!

Jenže, jak se ukazuje, není všechno zlato, co se třpytí. Na Twitteru se nově objevují stížnosti uživatelů, že jejich iPhone má velké problémy s výdrží. Čerstvý update totiž baterii smartphonu ždíme jako o život. Objevují se případy, kdy kapacita akumulátoru přes noc spadne i o 60 a více procent.

Špatná optimalizace? Možná, ale to se dá spíše pochopit v momentě, kdy se bavíme o hlavní systémové aktualizaci. V rámci dílčího balíčku je to tak trochu zarážející a spíše to ukazuje na nějakého šotka, který se do iOS 15.4 nechtěně vetřel. V tento moment nemáme žádné indicie, zdali kalifornský podnik na nápravě pracuje, ale už s ohledem na plošnější kritiku, k tomu nejspíš dojde co nevidět.

Zdroj náhledové fotografie: Jeremy Beznager / Unsplash

Total
14
Shares