Huawei AppGallery

AppGallery vítá hru Homescapes, Asistent Huawei zobrazí výsledky z eSportu

  • AppGallery je jedním ze tří nejlepších obchodů s aplikacemi na světě
  • V české verzi se rozšiřuje o jednu populární hru, Asistent Huawei nově nabízí aplikaci eSports

Huawei pokračuje v rozšiřování ekosystému AppGallery a na českém trhu právě oznámil, že uživatelé v obchodě nově najdou známou hru Homescapes z dílny vývojářů Playrix, fanoušci eSportu zase ocení aplikaci SofaScore, která nabízí výsledky z čím dál populárnějšího odvětví přes Asistenta Huawei.


Psali jsme: Huawei P50 nabere zpoždění, premiéra bude až v květnu


AppGallery vítá hru Homescapes

Ve hře Homescapes je úkolem hráče přestavět rodinný dům řešením zajímavých hádanek. Protože se hra právě dostala do AppGallery, mohou noví hráči mohou využít exkluzivní dárkové balíčky v hodnotě 5,49 eur, za které získají ve hře spoustu výhod. Podobně mohou hráči Huawei očekávat také řadu akcí s kupóny a dárky v hodnotě až 10 eur. Vývojáři však udělají radost i pařanům bez zařízení (telefonů/taletů) Huawei a tak nabízí jim šanci získat od 10. do 18. března extra 35% slevu na startovní a výukové balíčky.

Nedávno spuštěná hra Gardenscapes byla první ze série Playrix Scapes, která debutovala na AppGallery loni v prosinci, a po celém světě si ji stáhlo více než 3 miliony uživatelů, kteří si interaktivní logickou hru oblíbili. S její popularitou a pozitivní zpětnou vazbou se očekává, že Homescapes podpoří tento trend.

HomeScapes na AppGallery
HomeScapes na AppGallery | foto: Huawei

Výsledky z eSportu nově přes Asistenta Huawei

Společnost Huawei delší dobu spolupracovala také vývojářem výsledkových aplikací SofaScore na tom, aby, integroval disciplínu eSports mezi funkce Asistenta Huawei. SofaScore se specializuje na detailní sportovní data a analýzy poskytované v reálném čase ze sportovních událostí z celého světa. Je k dispozici ve více než 30 jazycích včetně češtiny a pokrývá více než 20 kategorií, které sleduje celkem 20 milionů aktivních uživatelů měsíčně. Nová funkce eSports poskytne uživatelům smartphonů Huawei nejnovější informace ze tří hlavních soutěží:

  • CS: GO (Counter-Strike: Global Offensive)
  • Dota 2 (Defense of the Ancients 2)
  • LoL (League of Legends)
SofaScore nově v Asistentovi Huawei
SofaScore nově v Asistentovi Huawei | foto: Huawei

Aby uživatelé telefonů Huawei získali přístup k záložce SofaScore Esports, společně s mnoha dalšími chytrými kartami, které nabízí upozornění na základě individuálních potřeb uživatelů – od zpráv a počasí až po informace z akciového trhu, musí na domovské obrazovce přejet prstem doleva. Poté už mohou vybírat z konkrétních eSports zápasů, týmů nebo ligy, přičemž funkce AI Tips zajistí, že výsledky a upozornění dostali v reálném čase.

Total
1
Shares