Aplikace Můj Albert

Aplikaci Můj Albert si stáhlo už 600 tisíc zákazníků

  • Aplikace Můj Albert slaví více než 600 tisíc stažení
  • Slouží jako věrnostní program, aktuální leták či nákupní seznam 

Aplikace určená pro všechny zákazníky obchodů Albert se aktuálně drží na špičce nejstahovanějších aplikací v Google Play. Nabízí funkce jako věrnostní sbírání kreditů, akční leták, nákupní seznam, recepty nebo aktuální Albert magazín. Uživatele navíc také odměňuje kredity za všechny nákupy a výběr zdravých produktů.


Psali jsme: Česká aplikace Lišák Fox naučí děti anglicky hrou


Můj Albert je nejstahovanější v Google Play

Aplikace Můj Albert uživatelům připisuje jeden kredit za každých 200 Kč nákupu, další kredity pak přičte za výběr produktů s certifikátem bio, výrobky značky Nature´s Promise a vybrané zdravé potraviny.

Tyto kredity zákazníci následně promění na peníze, které si mohou odečíst z ceny dalšího nákupu. Nejpoužívanějšími funkcemi mezi uživateli jsou zatím týdenní nabídky, personalizovaná nabídka produktů, a také vytváření nákupních seznamů.

Budoucnost bez účtenek

„Velmi nás těší, že si zákazníci naši aplikaci tak rychle oblíbili a šetří s námi přírodu, na kterou Můj Albert klade důraz. Je totiž náhradou za statisíce plastových kartiček, které se běžně při věrnostních programech užívají. Zákazníci mají také možnost zvolit si pouze elektronickou podobu účtenky přímo v aplikaci místo klasické papírové, čímž lze do budoucna ušetřit velké množství účtenkového papíru,“ popisuje Jiří Mareček, ředitel komunikace obchodů Albert.

Pro Android a iOS

V aplikaci se uživatelé přitom rychle zorientují a ovládání je snadné a intuitivní. Je potřeba jenom chytrý telefon, který podporuje instalaci aplikace. Appka je dostupná jak pro chytré mobilní telefony s operačním systémem Android 5.1 a novějším, tak i pro iOS od verze 9.3 a novější.

Total
1
Shares