• O2 vylepšilo pro své zákazníky mobilní samoobsluhu Moje O2
  • Kromě modernějšího designu, tmavého režimu či anglické verze nabízí nově i možnost platit kartou a přímo v aplikaci si aktivně nastavit služby, např. změnit tarif, dokoupit data nebo provést blokaci a výměnu ztracené SIM karty
  • Zákazníci si navíc mohou vybrat jeden ze tří vánočních dárků, které jsou “ušity” přímo jim na míru

Vylepšené Moje O2 má moderní design a samo reaguje na nastavení telefonu, přepíná na tmavý či světlý režim​ a k dispozici je v české i anglické jazykové mutaci. Každý uživatel si také může přímo v aplikaci kompletně nastavit své služby, snáze je dokupovat či aktivovat a v případě poruchy je možné závadu přes aplikaci nahlásit.

Nová aplikace navíc umožňuje označení oblíbených produktů i vlastní pojmenování služeb, např. podle členů domácnosti, kteří je využívají. Nově je lze také v Moje O2 blokovat nebo objednat výměnu ztracené SIM.

Samozřejmostí je také přehledné vyúčtování i zobrazení veškerých plateb. Zákazníci ocení možnost platby kartou přes platební bránu a O2 Výhody s cílenými akcemi, dárky nebo pravidelnými soutěžemi o ceny. V sekci Kontakty pak najdete na jednom místě kontakty na O2​, on-line chat i rozcestník s jednoduchým přechodem do dalších O2 aplikací.

Moje O2
Nová aplikace Moje O2 | foto: O2

Do budoucna plánuje operátor další vylepšení samoobsluhy Moje O2. „Příští rok chceme mobilní aplikaci ještě více rozšířit. Zákazníci se mohou těšit například na možnost sjednání návštěvy obchodníka či technika, integraci s voice a chat botem, lepší a na míru šité nabídky a jednodušší propojení do O2 Výhod,“ avizuje Dana Tomášková, ředitelka O2 TV a digitálních služeb v O2.

Mobilní aplikaci Moje O2 najdete v App Store a Google Play, a dostupná je nyní všem ověřeným zákazníkům O2, tedy jak rezidentním zákazníkům, klientům z řad živnostníků a firem, tak i členům O2 Family, kteří se přihlašují přes své O2 ID.

Vánoční nadílka

Od 1. do 24. prosince si navíc mohou zákazníci O2 vybrat v aplikaci jeden ze tří dárků. Na klienty čeká například 2 GB dat, O2 TV vánoční balíček až 6+1 kanálů různých žánrů zdarma, 300 Kč sleva na telefony, další zařízení a příslušenství od O2, zdarma e-knihy v O2 Knihovně nebo 15% sleva na malé a velké spotřebiče v síti Datart. Dárky platí i pro zákazníky předplacených karet včetně nových tarifů z Datamanie.