Aplikace iSněmovna

Aplikace iSněmovna: živé vysílání i videoarchiv z parlamentu ČR

  • Jednání Parlamentu ČR lze sledovat přes aplikaci iSněmovna
  • Nabízí sledování živých přenosů i videoarchiv
  • Při začátku živého vysílání vám aplikace pošle notifikaci

Pokud jste zapálení do politiky a zajímají vás jednání Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR, můžete je nově sledovat také skrze aplikaci iSněmovna od vývojářské firmy Ackee. Appka je dostupná zdarma ke stažení pro uživatele s iOS, iPadOS, Androidem a Apple TV.


Nepřehlédněte: Aplikace Tečka: stáhněte si do svého mobilu Covid pas EU


iSněmovna nabízí i videoarchiv

Aplikace iSněmovna umožňuje uživatelům pohodlné sledování videoobsahu z oficiálního webu Poslanecké sněmovny PČR, ať už jde o živá vysílání ze schůzí, tiskové konference nebo jednání výborů a seminářů. Součástí aplikace je také videoarchiv obsahující záznamy za několik posledních měsíců, možnost nastavit upozornění na jednotlivé streamy a dostávat notifikace při začátku vysílání.

Aplikace iSněmovna
Aplikace iSněmovna | foto: Ackee

Pro Android, iOS i Apple TV

Za aplikací iSněmovna stojí pražští vývojáři z Ackee, kteří při jejím vývoji využili otevřená data z webu Poslanecké sněmovny PČR. Zpřístupněním aplikace zdarma pro operační systémy iOS, iPadOS, Android a tvOS chtějí podle svých slov mimo jiné přispět k zajištění otevřené informovanosti veřejnosti o práci zákonodárců.

Pro úplnost dodejme, že firma Ackee byla založena v roce 2012 absolventy ČVUT v Praze. Na trh prorazila vlastní aplikací App4Fest, kterou používají desítky českých i zahraničních festivalů.

Total
0
Shares