Asus ROG Phone 6D

AnTuTu má dalšího rekordmana! Zapomeňte na Xiaomi, Samsung nebo Realme

  • AnTuTu má nového krále
  • Jde o super výkonný telefon Asus
  • Nasbíral více jak 1,1 milionu bodů

Už první ROG Phone byla nekompromisní herní bestie a do určité míry také průkopník plnokrevných gamingových smartphonů. Prakticky každá další generace stanovila novou laťku v otázce výkonu a aktuální šestka v tomto trendu podle očekávání pokračuje.

Vybavena je nejen futuristickým designem, ale právě i nejmodernějším procesorem a velmi pokrokovou technologií chlazení. Navíc je ve hře i „zlé“ dvojče Asus ROG Phone 6D.

AnTuTu má nového krále

Smartphone dostane na chlup stejnou výbavu; tj. 12 až 18 GB RAM, v max. konfiguraci rychlou 512 GB ROM, primární 50Mpx snímač, obří 6 000mAh baterii s podporou svižného 65W nabíjení, systém Android 12, stereo reproduktory plus fantastický displej a plynulost.


Nepřehlédněte: Elon Musk by rád vyzkoušel Velký hadronový urychlovač částic v CERNu. Máme se bát?


Asus ROG Phone 6
Zdroj: Asus

Právě verze s přídomkem 6D se krátce před oficiálním představením mihla i v populárním syntetickém výkonnostním benchmarku AnTuTu. A hodí se dodat, že se uvedla ve velkém stylu.

Smartphone posbíral brutální skóre 1 146 594 bodů, což jej pasuje do role prozatímní jedničky, informuje GSMArena. Za tímto skvělým výsledkem stojí procesor Dimensity 9000+, s nímž novinka dosáhla o 250 tisíc bodů více než varianta se Snapdragonem 8+ Gen 1.

Zdroj náhledové fotografie: Asus / TZ (ilustrační)

Total
0
Shares