Telefon 180W nabíjení

Ani Xiaomi, ani Samsung! Telefon s nejrychlejším nabíjením na světě chystá tahle značka

  • Další milník v rychlém nabíjení?
  • Infinix potvrzuje, že to jde ještě rychleji
  • A tím to nekončí, ve hře je i 200Mpx kamera

Je to jako téměř jako obehraná deska, nicméně marketéři si kvůli tomu můžou ruce utrhnout a i na promo snímcích tyhle věci vypadají zatraceně dobře. Tím spíš, že na ně zákazníci stále slyší.

Ďábelských 180 wattů

O čem je řeč? Přece o rychlém nabíjení a pořádné porci megapixelů. V této rovině co platilo vloni, letos už neplatí. Jestliže ještě nedávno pro dobíjení platilo, že strop je nějakých 67, případně 80 nebo 100 wattů, nyní je tomu jinak.

Na trhu už se objevují první vlaštovky se 150W nabíjením a věřte tomu, že jich bude přibývat. Ptáte se, kde je pomyslný strop? Toť otázka. Takový Infinix, v tuzemsku víceméně neznámý brand si s ní hlavu příliš neláme.


Nepřehlédněte: Zapomeňte na Kaspickou příšeru. Americká armáda chtěla postavit ekranoplán pro tři tisíce lidí, létal by rychlostí 740 km/h


Infinix 180 W telefon
Zdroj: Infinix

Rýsuje se telefon roku?

Již brzy představí vlajkový Infinix Zero Ultra 5G s obřím 200Mpx fotoaparátem a doslova raketovým 180W dobíjením. Podnik se pyšní vlastní technologií Thunder Charge, jež tvoří speciální baterie s nižším vnitřním odporem a tím pádem menší produkcí tepla. Výrobce tvrdí, že toto inovativní řešení garantuje až 99% účinnost.

Co dalšího telefon nabídne? Tak třeba 120 Hz AMOLED displej s efektním zahnutím po obvodu, procesor Dimensity 920 nebo 8100, 8 GB RAM, 256 GB ROM, zmíněný 200Mpx primární snímač, baterii s kapacitou 4 700 mAh nebo Android 12. Premiéra by měla proběhnout v září.

Zdroj náhledové fotografie: FONETECH.CZ (ilustrační)

Total
0
Shares