Xiaomi MIUI 12.5

Android 12 nestahujte! Z Xiaomi telefonů dělá těžítka

  • Xiaomi spustilo beta testing Androidu 12
  • Objevují se první negativní ohlasy
  • Aktualizace vám může „odpálit“ telefon

Poměrně nedávno jsme vám dali k nahlédnutí seznam podporovaných Xiaomi smartphonů, které můžou počítat s aktualizací na nejnovější Android. Výčet je fakt obrovský a než vůbec první oficiální verze zahájí ostrý start, ještě to pěkných pár týdnů potrvá. Přesto ti z vás, kteří vlastní jednoho ze zástupců poslední vlajkové řady, mají možnost si Android 12 v předstihu vyzkoušet.

Xiaomi Mi 11 má problém

Naposledy jsme vás informovali, že pakliže vlastníte Mi 11, Mi 11 Ultra nebo Mi 11i, můžete se zúčastnit beta testování. Výrobce totiž na internetu pověsil tuhle žádost. Ta je sice míněná jen pro omezený počet uchazečů, ale pokud se na vás usmálo štěstí a úspěšně jste se zaregistrovali, nebylo co řešit.


Nepřehlédněte: Xiaomi, Redmi: Android 12 dostanou tyto telefony (kompletní seznam)


Xiaomi Mi 11
Xiaomi Mi 11 | oficiální foto

Jak však avizuje server Phandroid, přibývá uživatelů, kteří hlásí, že jim aktualizace udělala z telefonu těžítko! Podle posledních zpráv jde o balíčky V12.5.1.0.SKBMIXM, V12.5.1.0.SKKMIXM a V12.5.1.0.SKAMIXM, leč detaily ohledně konkrétních modelů chybí stejně jako cokoliv dalšího.

Problém není údajně plošný, ale přesto buďte opatrní. Jestli jste až dosud s updtem otáleli, raději ještě vydržte. Bez pokročilejších znalostí nebo zásahu servisního technika zařízení nezprovozníte.

Total
0
Shares