Alien Isolation

Alien: Isolation vyšlo pro Android a iOS. Vetřelec je znovu v nejlepší formě

  • Pro Android a iOS vyšel skvělý survival horor Alien: Isolation
  • Přináší špičkové vizuální zpracování děsivého Vetřelce i  české titulky

Na mobilech a tabletech s operačním systémem Android a iOS už si můžete zahrát povedený survival thriller Alien Isolation. V něm je hlavní hrdinkou Amanda Ripleyová, dcera Ellen Ripleyové z filmů, která se pokusí se zjistit, co se stalo na odlehlé vesmírné stanici Sevastopol.


Nepřehlédněte: MIUI 13 už příští týden! Na kterých telefonech Xiaomi, Redmi a POCO?


Alien: Isolation se dostává na mobily

Za portem úspěšné lekačky Alien Isolation pro mobilní zařízení stojí vývojáři ze studia Feral Interactive. Připomeňme, že původní hra vyšla už docela dávno, konkrétně v roce 2014 a to na PC, Xbox 360, Xbox One, Playstation 3 a Playstation 4.

Vývojáři na smartphonech a tabletech slibují komplexní survival hororový zážitek srovnatelný s konzolemi. Prostě hru, kvůli které telefon nebudete chtít dát vůbec z ruky.

Alien Isolation
Alien Isolation | foto: Feral Interactive

Zápletka jako z Hollywoodu

A příběh? Parádní, naprosté žůžo labůžo! Když Ellen Ripleyová opouštěla Zemi, slíbila své dceři, že se vrátí domů a oslaví její 11. narozeniny. Nikdy se jí to ale nepodařilo.

O patnáct let později se Amanda Ripleyová dozvídá, že byl nalezen letový záznamník z matčiny lodi. Mladá žena proto na nic nečeká a vstoupí na vesmírnou stanici Sevastopol, aby konečně vyřešila záhadu matčina zmizení, ale střetne se s (ne)známou hrozbou.

Skvělá grafika a s kompletním obsahem

Alien: Isolation pro Android a iOS je v takzvané kompletní edici a zahrnuje tedy všech sedm balíčků DLC, včetně režimu „Poslední přeživší“, který zachycuje poslední misi Ellen Ripleyové na palubě lodi Nostromo.

Pro instalaci hry je vyžadováno 11 GB volného místa a operační systém ve verzi Android 10 a novější. Kromě toho vývojáři doporučují alespoň 22 GB volného místa v interní paměti telefonu/tabletu, abyste předešli případným problémům s instalací.

Stahujte:

Alien: Isolation má oficiální cenu 249,99 korun na Google Play a 379 Kč na App Store a podporuje češtinu (ve formě titulků). Zařízení, na kterých hru nelze spustit (kvůli slabší harwdaorvé konfiguraci), mají zablokovanou možnost zakoupení.

Total
1
Shares