Freebuds 4i

Aktualizace pro Huawei FreeBuds 4i vylepšuje nabíjení

  • Huawei aktualizuje svá levná bezdrátová sluchátka FreeBuds 4i 
  • Nový firmware přináší optimalizace baterie nabíjecího boxu

Huawei FreeBuds 4i jsou true-wireless in-ear sluchátka s aktivním potlačením okolního hluku, která se prodávají za skvělou cenu. Za dobu, co jsou na trhu, obdržela už několik aktualizací. Ta úplně nejnovější, která už dorazila i k nám do redakce, optimalizuje kapacitu baterie dobíjení pouzdra, čímž by se mělo zlepšit samotné nabíjení sluchátek.


Psali jsme: Huawei FreeBuds 4i RECENZE: levné peckovní špunty


FreeBuds 4i časem zrají

Nová aktualizace přináší také vylepšení odezvy zdravotních připomínek, které dorazily v uplynulé aktualizaci a výpis změn dále zmiňuje vylepšené vyhledávání zařízení přes Bluetooth. Zbrusu nový update má označení 1.9.0.172 a i přes slušnou dávku vylepšení jen skromnou velikost 1,3 megabajtu.

Huawei FreeBuds 4i
Huawei FreeBuds 4i | foto: vlastní

Huawei aktualizaci posílá na sluchátka postupně a ta tak nemusí být okamžitě dostupná všem užvatelům, proto případně nepanikařte. Dříve nebo později dorazí určitě i k vám.

Závěrem dodejme, že ještě než se pustíte do updatu, přesvědčte se, že máte sluchátka nabitá alespoň na 20 procent kapacity baterie a uložené v nabíjecím pouzdře.

Jak Huawei FreeBuds 4i aktualizovat?

  1. Otevřete aplikaci AI Life
  2. Ujistěte se, že jsou sluchátka připojená k telefonu a uložena v nabíjecím pouzdru. Nechte nabíjecí pouzdro otevřené a potom vyberte v aplikaci příslušnou kartu sluchátek, abyste se dostali na jejich domovskou stránku
  3. Klikněte na možnost Zkontrolovat dostupnost aktualizací
  4. Pokud je aktualizace dostupná, klepněte na aktualizovat
  5. Počkejte, až se aktualizace dokončí
  6. Po dokončení aktualizace zavřete nabíjecí pouzdro a počkejte 10 minut, než se pouzdro automaticky aktualizuje
Total
0
Shares