Galaxy S20 Ultra

Aktivujte úsporný režim se 120Hz obnovovací frekvencí na mobilech Samsung Galaxy

  • S příchodem nadstavby One UI 3.0 došlo k úpravám
  • Možnost mít mobil v úsporném režimu se 120Hz displejem z nabídky zmizela
  • Naštěstí víme, jak na to a připravili jsme pro vás videonávod

Původní postup vede k vytouženému cíli, telefon je ale potřeba resetovat a restartovat. A to není příliš pohodlné. Proto jsme pro vás připravili další návod, který je podle nás ještě jednodušší. Nastavení vašeho Galaxy do stavu, kdy je v úsporném režimu a zároveň jeho displej běží na 120 Hz, je otázkou pár sekund. Podívejte se!

Článek ze 7.1 (17:00)

Dalším návodem uděláme radost všem majitelům chytrých telefonů Galaxy, které mají displeje s podporou rychlé 120Hz obnovovací frekvence. Hovoříme tu o Galaxy S20, S20+, S20 Ultra a Note 20 Ultra. S příchodem uživatelského prostředí One UI 3.0 a systému Android 11 Samsung zamezil možnosti, aby bylo možné mít tyto telefony nastavené v úsporném režimu a zároveň využívat 120Hz frekvenci displeje.

U starších verzí, např. v One UI 2.5, vše fungovalo bez omezení. S novou aktualizací byla ale tato možnost odebrána. Nevíme, zda omylem, nebo záměrně. Uživatele mají zkrátka smůlu. Naštěstí vždy existují kličky, jak se z podobné šlamastiky dostat. Ve videu níže vám ukážeme, jak na to. Podívejte se.

Total
3
Shares