ADATA T5000C: powerbanka do každé kabelky s nápadným designem

Společnost ADATA oznamuje uvedení své nejnovější powerbanky. T5000C jde na trh v unikátním ženském stylu s rytými květinovými vzory a ve dvou pastelových barvách – pudrové růžové a svěží modré. Kromě netradičního vzhledu nabízí slušnou kapacitu, skromnější rozměry a také porty USB-A a USB-C, které podporují obousměrné nabíjení.

T5000C se na první pohled odlišuje od designu tradičních powerbank obvykle charakterizovaného tlumenými barvami a nezdobenými povrchy. Novinka se nebojí barev a vzorů, které působí výrazně a velmi žensky. Kromě nepřehlednutelného designu je powerbanka s kapacitou 5 000 mAh také příjemná na dotyk, a to díky použitému materiálu a rytým vzorům.

Ideální na cesty – kompaktní a lehká

Dle výrobce je T5000C ideální pro zaneprázdněné ženy, které jsou neustále v pohybu a na cestách. Její štíhlé tělo (14 mm) je srovnatelné s rozměry dnešních chytrých telefonu a její hmotnost je pouze 125 gramů. Uživatelkám se tak komfortně vejde do každé tašky, kabelky, ale i zadních kapes.

Duální porty a obousměrné nabíjení

T5000C má dva USB porty (USB-A a USB-C) s výstupním proudem až 3,0 A, což umožní uživatelům nabíjet dvě zařízení současně. Navíc port typu C podporuje obousměrné nabíjení a dovoluje dobíjet jiné zařízení typu C jediným kabelem.

T5000C | foto: Adata

Komplexní ochrana

Bezpečnost je zaručena díky ochranným opatřením powerbanky proti přebití, nadměrnému vybití, přehřátí, zkratu a přepětí na vstupu a výstupu.

Dostupnost a cenu powerbanky ADATA T5000C výrobce zatím bohužel nezveřejnil. Jakmile se podrobnosti dozvíme, zprávu doplníme.

zdroj: ADATA

 

Total
0
Shares