Motorola Edge 40

Absolutní bestseller. Vlajková Motorola Edge 40 má královskou výbavu, její cena klesla pod 9 tisíc

S příchodem září spadly ceny celé řady smartphonů, ovšem jeden mezi nimi obzvlášť vyčnívá. Motorolu Edge 40 totiž nyní seženete za pouhých 8 499 Kč, což je oproti původní cenovce z května sleva slušných šest tisíc korun. Jde tak v současnosti o absolutně nejlevnější vlajkový telefon na trhu, který vás kromě královské výbavy potěší i zárukou prodlouženou na 3 roky.


Nepřehlédněte: Čína trhla rekord. Gigantickou větrnou turbínu na moři postavila jen za 30 hodin


Zdaleka nejvýhodnější top telefon

Motorola Edge 40 za pouhých 8 499 Kč (původně 14 499 Kč) je jen těžko uvěřitelná, protože takto levně nebyla nikdy k mání.

Na uvedenou cenu se ale dostanete jedině u Mobil Pohotovosti, kde je telefon zlevněný na necelých deset tisíc a dalších patnáct stovek ušetříte, pokud při/po jeho koupi prodáte svůj starý telefon, tablet nebo třeba chytré hodinky – bonus 1 500 Kč se vám připočte k výkupní ceně zařízení.

Za osm a půl tisíce se z Edge 40 stává s přehledem nejlevnější smartphone s vlajkovými parametry.

Ve výbavě totiž najdete například prvotřídní bezrámečkový 144Hz OLED displej, 50Mpx fotoaparát s nejširší clonou f/1.4, vlajkový čipset Dimensity 8020 spolu s 8GB RAM a velkým 256GB úložištěm, nejvyšší možnou voděodolnost IP68 či ultra-rychlé 68W nabíjení.

Třešničkou na dortu je pak prémiové zpracování, protože telefon nabízí kombinaci hliníku a veganské kůže.

Sleva i bonus přitom platí na všechny tři barevné varianty, včetně nedávno přidané Viva Magenta, tedy líbivé červené.

Kromě bonusu získáte speciálně u Mobil Pohotovosti k telefonu ten nejlepší dárek – prodlouženou 3letou záruku v hodnotě několika tisíc.

Motorola Edge 40
Zdroj: Motorola
Total
0
Shares