OnePlus OxygenOS 13

4 500mAh baterie OnePlus 8T se dobije za pouhých 39 minut, díky nové technologii Warp Charge 65

  • OnePlus představuje novou technologii nabíjení baterií telefonů
  • Warp Charge 65 se poprvé objeví v modelu 8T
  • Ten bude mít oficiální premiéru 14. října

Značka OnePlus oznámila, že její nejrychlejší řešení nabíjení s názvem Warp Charge 65 bude debutovat s uvedením nové vlajkové lodi 8T. Technologie Warp Charge 65 nabije smartphone víc než dvakrát rychleji oproti svým předchůdcům, a 4 500mAh akumulátor 8T je tak možné plně dobít za 39 minut, 58 % kapacity pak dosáhne během pouhých 15 minut.

Podle výrobce WarpCharge 65 využívá zdvojenou konfiguraci baterie, která umožňuje dvojnásobnou rychlost nabíjení oproti Warp Charge 30T. Díky tomu se obě části mohou současně nabíjet na více než 30 W a navíc se nezahřívají ani při používání telefonu.

OnePlus Warp Charge 65 adapter vykazuje vysokou kompatibilitu s dalšími zařízeními. Je vybavený duálním USB-C portem a podporuje všechny starší nabíjecí protokoly OnePlus. Zvládne až 45W PD nabíjení, takže umožňuje dobíjet i další zařízení jako notebooky nebo tablety.

Firma myslela i na bezpečnost

Kromě již zabezpečeného čipového rámce přidal OnePlus do nabíječky a kabelu ještě další šifrovací čip a 12 teplotních senzorů do telefonu. Díky tomu je nabíjení zařízení OnePlus inteligentnější a efektivní v různých situacích.

Navíc OnePlus u modelu 8T využilo také nový systém rozptylu tepla, který udržuje nabíjecí teplotu na nízké úrovni. Všechny tyto funkce zajišťují, že technologie Warp Charge 65 je nejen rychlá, ale také bezpečná za všech okolností.

Chytrý telefon OnePlus 8T spolu s novou technologií Warp Charge 65 bude oficiálně uvedený na trh 14. října.

Zdroj náhledové fotografie: Harry Shelton / Unsplash

Total
0
Shares