33 % baterie za 3 minuty? Realme představilo 125W supernabíjení UltraDART

  • Realme se pochlubilo 125W dobíjením UltraDART
  • Dodá 33 % kapacity baterie za 3 minuty
  • Zavítá i do levnějších telefonů

Značka Realme představila novou technologii rychlého nabíjení UltraDART, která nabízí těžko uvěřitelný výkon 125 W. Bleskurychlé nabíjení je nepostradatelné zejména v rozvíjející se éře 5G zařízení.

Vybitá baterie dokáže znepříjemnit život každého uživatele mobilního telefonu, zejména pak majitele chytrých telefonů pro 5G. Vzhledem k tomu, že poznatky vědy zatím neumožňují významně zvyšovat kapacity baterií a prostor mobilních telefonů je omezený, je technologie rychlého nabíjení tím nejlepším prostředkem, jak udržovat telefon vždy nabitý. Nová Technologie UltraDART zaujímá vedoucí místo mezi rychlonabíjecími řešeními.

33 % baterie za 3 minuty

Na rozdíl od jiných dostupných řešení v Realme věří, že je důležitější a smysluplnější uvést telefon zpět do použitelného stavu v co nejkratším čase, namísto pouhého zkrácení kompletního nabíjecího procesu o jednu nebo dvě minuty.

S nabíjením UltraDART může být 4 000mAh baterie nabita na 33 % za 3 minuty, což představuje dlouhé hodiny používání typického 5G telefonu. Plné nabití je pak možné během 20 minut, za udržení teploty komponent pod 40 °C. Bez teplotní kontroly by teoretická rychlost nabití byla 13 minut. Přístup realme k rychlonabíjení však klade důraz na rychlé nabíjecí časy při zachování maximální bezpečnosti a rozumných teplot namísto honby za extrémními časy nabití z 0 na 100 %.

Technologie se rovněž zaměřuje na účinnost a bezpečnost díky využití přímého nabíjení, které zabrání potenciálním bezpečnostním problémům s vícevrstvou ochranou. UltraDART tak podporuje nabíjení telefonu se zapnutou obrazovkou i při hraní her.

Nabíjení UltraDART ve všech cenových kategoriích

Značka Realme chce umožnit zážitek s bleskurychlým nabíjením UltraDART co nejširšímu okruhu zákazníků. Jakožto popularizátor a trendsetter v oblasti moderních technologií firma v souladu s konceptem „Dare to Leap” přinese novinky v nabíjení chytrých telefonů do více cenových segmentů, a ne pouze u vlajkových produktů.

Total
15
Shares