Nabíječka xiaomi

Telefon s 200W nabíjením ještě letos? Xiaomi, Realme a Vivo půjdou do trháku

  • Xiaomi koketuje s 200W nabíjením
  • Realme i Vivo nemíní zůstat pozadu

Čím rychlejší, tím lepší. Nově nastolený trend optikou rychlosti nabíjení je v posledních měsících zkrátka jasně daný. S myšlenkou posouvat hranice už nyní koketuje celá řada výrobců, někteří se nebojí zajít ještě o kousek dál.

Realme jakožto značce s prvním sériově vyráběným telefonem se 150W dobíjením už triumf nikdo nevezme, ale jak se zdá na pokoření další mety rozhodně nebude samo.

Ani Xiaomi, ani Realme

Už v únoru se sice objevily zvěsti, že letos je to hotová věc, ale jak vidno, není to pravda. Mimoto, nabíjet s výkonem 200 wattů není žádná sranda (jen pro info: očekává se dobití 4 500mAh baterie z 0 na 100 procent pod 10 minut).


Nepřehlédněte: Číňané se překonali. Realme GT Neo3 má bláznivě rychlé 150W nabíjení a design závoďáka


Jestliže si dnes uživatelé stěžují na to, že některé vlajkové telefony při zapojení do zásuvky topí, tak v tomto případě to může být na smažení vajíček. Samozřejmě přeháním.

Nicméně, pokud byste si mysleli, že by tato technologie mohla být pomyslný ořech, jste vedle. Jak nově informuje Gizmochina, Vivo do toho už brzy praští. Započne tak přetahovanou s Xiaomi a Realme nebo půjde rovnou do trháku?

Zdroj náhledové fotografie: Rebecca Aldama, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares